Клімкін: Тристоронні консультації в Брюсселі фактично провалились

Тристоронні консультації між Україною, Росією та ЄС були надшвидкими, оскільки діалогу сторін по суті не відбулося
Depo.Гроші
7 вересня 2015 19:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в Брюсселі на виході з будівлі Єврокомісії міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє  depo.ua з посиланням на Європейську правду.

"Сама тривалість зустрічі говорить за себе... Ми ще ніколи не завершували  зустріч менше ніж за годину. Обговорення було по суті відсутнє. Ви побачите висновки зустрічі - це всього чотири абзаци про те, що консультації будуть продовжені", - пояснив він.

Міністр нагадав, що попередні раунди консультації тривали по 3-3,5 години.

За його словами, російська сторона також висунула нові претензії до положень Угоди про асоціацію, а саме до її економічної частини.

"Росія на початку заявила, що вона хоче розширити перелік товарів, за якими є зауваження, на додаток до свого попереднього списку. Хоча ми так і не отримали жодного обгрунтування попередніх позицій", - додав він.

"Ми подивимося, що у нас буде в жовтні і побачимо, чи є у нас потреба взагалі збиратися на міністерському рівні в цей період", - заявив глава МЗС.

Нагадаємо, тристоронні консультації України, Росії та ЄС на рівні міністрів щодо виконання окремих положень Угоди про асоціацію в частині ЗВТ завершилися передчасно.

Раніше повідомлялося, що Україна підготувала пропозиції для ЄС щодо можливих заходів у рамках захисту від потенційного ембарго Росії.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua