Кличко дозволив родинам бійців АТО з січня не платити за комуналку

Київська міська рада вирішила звільнити родини учасників АТО від сплати комунальних послуг з січня 2015 року
Depo.Гроші
3 грудня 2014 10:30
ФОТО: depo.ua
Кличко дозволив родинам бійців АТО з січня не платити за комуналку
Кличко дозволив родинам бійців АТО з січня не платити за комуналку

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з бійцями 12-го батальйону територіальної оборони «Київ», які прибули на ротацію із зони АТО в навчальний центр сухопутних військ ЗСУ «Десна», повідомляє прес-служба міського голови.

«Я приїхав зустріти справжніх патріотів, які на Сході захищають незалежність нашої держави. Ми як київська громада робимо все, щоб їх підтримати. Ми надаємо техніку, швидкі допомоги, аптечки та інше обладнання - все необхідне, чого потребують бійці. Крім того, Київрада прийняла рішення звільнити родини учасників АТО від сплати за комунальні послуги. Це рішення набуває чинності з січня 2015-го року», - повідомив Кличко.

Мер також, коментуючи питання про дислокацію та надання озброєння батальйону «Київ», повідомив, що ці питання знаходяться в компетенції Міністерства оборони.

«Вибір місця дислокації, а тим більше надання зброї, є виключною компетенцією Міноборони. Тим не менш, зараз ми ведемо переговори з Міністерством про надання місця розташування дислокації батальйону», - додав Кличко.

Нагадаємо, Київрада 13 листопада розглянула питання виділення земельних ділянок для побудови житла сім'ям учасників антитерористичної операції.