Кіхтенко, під яким хитається крісло, похвалився роботою: і поля засіяні, і дороги залатані

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко похвалився посівною і ремонтом доріг і шкіл в регіоні
Depo.Гроші
8 червня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Ми сьогодні повністю, на 103% наших планів пройшли посівну. Ми сьогодні провели ямковий ремонт автомобільних доріг, і вийшли на перше місце в Україні. Сьогодні ми відкриваємо інститути травматології та ортопедії в Червоному Лимані і вже робимо там операції, ремонтуємо школи, організовуємо літній відпочинок дітей", - запевнив губернатор.

Він додав що на підконтрольній Україні території області виплачуються пенсії, а людям надається робота.

"Надаємо допомогу наскільки можемо переселенцям, ми сьогодні доставляємо гуманітарний вантаж, ми сьогодні доставляємо будівельні матеріали", - додав Кіхтенко.

Нагадаємо, що над губернатором нещодавно нависла загроза звільнення.  5 червня президент України Петро Порошенко зазначив, що "два губернатори отримали догану за зрив побудови своїх ділянок фортифікаційних споруд". Він уточнив, що  "підрядником там (на Донеччині, ред.)  зробили родича одного з нардепів, який зірвав всі строки" і назвав прізвище - Тарута. 

"Найгірша ситуація в Донецькій області, там де Кіхтенко. Він найближчим часом понесе за це відповідальность", - додав президент.

Того ж дня уряд спрямував Порошенку подання на звільнення Кіхтенкачерез неналежне виконання службових обов'язків.