Київ визначився з земельними ділянками для бійців АТО

Земельні ділянки військовослужбовцям-учасникам АТО на Сході України, які ще не скористалися правом безоплатної приватизації землі, будуть виділені в селищі Биківня у Деснянському районі Києва
Depo.Гроші
11 листопада 2014 17:25
ФОТО: depo.ua
Київ визначився з земельними ділянками для бійців АТО
Київ визначився з земельними ділянками для бійців АТО

Як повідомили ДеПо в прес-службі Київської міськдержадміністрації, в першу чергу столична влада буде надавати земельні ділянки сім'ям загиблих киян-учасників АТО, заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми створили комісію з вивчення питання та вироблення алгоритму надання земельних ділянок. Звіт і пропозиції цієї комісії ми отримаємо на наступній сесії Київради. Немає сумнівів, що в першу чергу ми повинні виділити земельні ділянки сім'ям загиблих», - підкреслив Кличко.

Він зазначив, що в селищі Биківня Деснянського району Київська міська державна адміністрація визначила 10 га під земельні ділянки, які може надати сім'ям загиблих в АТО киян. Відповідне рішення має ухвалити Київрада. Також ще розглядаються ділянки біля села Троєщина.

«Ми робимо процедуру надання ділянок прозорою і публічною. За законом ми можемо виділяти земельні ділянки тільки рішенням Київради. Тут територія близько 10 га. Ми подивилися - дуже непогане місце розташування. Є інфраструктура, комунікації, поруч дорога», - зазначив Кличко.

Як повідомляв ДеПо, в червні уряд підтримав ініціативу Держземагентства України про виділення земельних ділянок військовослужбовцям Збройних сил України, МВС, СБУ та інших військових формувань, які захищають територіальну цілісність і суверенітет країни в східних і південно-східних областях.

Мітки: Киев, АТО, Земля