Холдинг TECHIIA заперечив звинувачення у підтримці російського бізнесу: готові до будь-яких перевірок

У TECHIIA категорично заперечили будь-яку співпрацю з російськими компаніями та заявили про відкритість до перевірок

Журналіст відділу новин
Холдинг TECHIIA заперечив звинувачення у…

Відповідну заяву 23 лютого холдинг розмістив на офіційному сайті, передає Depo.ua.

Вона стала реакцією на інформаційну атаку, в якій згадується петиція з вимогою накласти санкції на компанії, що підтримують російський бізнес в Україні.

"З 20 лютого деякими українськими медіа та телеграм-каналами пройшла чергова хвиля публікацій, замовники якої хочуть завдати шкоди репутації холдингу TECHIIA. Заявляємо офіційно: холдинг TECHIIA не має і не буде мати жодних намірів стосовно взаємодії із компаніями, які мають бізнес в РФ. TECHIIA готовий до будь-яких перевірок і відкритий до співпраці із державними органами", – сказано у заяві. 

Хвиля публікацій, про яку йде мова, зʼявилася після офіційної відповіді на електронну петицію до президента України. Авторка петиції вимагає накласти санкції на компанії, що пов’язані з державою-агресором і підтримують російський бізнес в Україні. На думку авторки петиції, до повʼязаних юросіб потрібно включити холдинг TECHIIA.

"TECHIIA не співпрацює з компаніями, які повʼязані з державою-агресором. Одразу після повномасштабного вторгнення компанії холдингу припинили будь-яку співпрацю з юридичними та фізичними особами з РФ та РБ. А паралельно ми активно підтримуємо ЗСУ – сума допомоги від нашої ГО "Фундація Течія" та особистих внесків уже понад $62 млн. Звинувачення в петиції грунтуються на замовних текстах у кількох медіа. Ми готові до будь-яких перевірок, щоб захистити свою репутацію", – коментує Олег Крот, керівний партнер холдингу TECHIIA. 

Авторка петиції, яка згідно з розслідуванням "Апостроф" є представницею компанії з ринку беттінгу, закликає накласти санкції на TECHIIA. Свою позицію вона аргументує рядом однакових публікацій у ЗМІ, які мають ознаки замовності.

У січні згадана петиція набрала необхідну кількість голосів, а нещодавно зʼявилася офіційна відповідь президента України. Він доручив премʼєр-міністру України опрацювати питання з петиції та вжити необхідних заходів. За словами TECHIIA, їхній офіс перевірили детективи з Бюро економічної безпеки.

"У пʼятницю в офіс холдингу з перевіркою прийшли детективи з Бюро економічної безпеки (БЕБ). Ми були максимально відкритими та співпрацювали з правоохоронцями, надали все, що їм було необхідно. За результатами перевірки правоохоронці не знайшли жодного доказу, який би підтверджував звинувачення, вказані в петиції", – йдеться у заяві холдингу.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme