Канал Коломойського боїться виселення Нацбанком і просить охорони (ДОКУМЕНТИ)

Національний банк має намір до 25 вересня відчужити київську будівлю, яку орендує "1+1 медіа", бо вона була заставою під рефінансування "Приватбанку"

Через це медіагрупа попросила Нацбанк пояснити, що буде з орендою, яку оплачено до березня 2018 року, передає Depo.ua з посиланням на прес-реліз медійників.

Крім того, "1+1 медіа" просить Міністерство внутрішніх справ охороняти будівлю на Кирилівській, 23.

Генеральна прокуратура вже отримала дозвіл на огляд цієї будівлі.

29 серпня компанія отримала лист від ТОВ "Поділ-Нерухомість" про те, що НБУ планує до 25 вересня 2017 року відчуження будівлі, адже вона є заставним майном за процедурою рефінансування "Приватбанку".

Від "Поділ-Нерухомість" вимагають сплатити всю суму кредиту – 4 406 807 586,50 грн., хоча оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, становить 258 027 976,00 грн, зазначає медіагрупа.

"Ми дуже хочемо помилятись, але це схоже на чергову спробу політичного тиску. Після історії з ліцензією у грудні минулого року, зараз починається історія з будівлею. Ми – єдиний орендар, тому нам очевидно, що дії спрямовані проти нас", – заявив генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

Він додав, що перевести весь телецентр – це питання кількох місяців.

"Виїхати протягом двох тижнів – фізично не можливо, і це абсолютний нонсенс, враховуючи, що ще у 2013 році ми сплатили оренду до 2018 року. Ми досі не отримали відповідь від НБУ, і якщо це не політична акція, то, звичайно, НБУ мав би дати нам час до закінчення строку оренди", – додав він.

Крім того, наприкінці минулого тижня "1+1 медіа" надіслали лист до Міністерства внутрішніх справ з проханням "забезпечити охорону будівлі, аби унеможливити протиправні силові дії з припинення роботи телецентру".

Нагадаємо, що "1+1 медіа", якою володіє Ігор Коломойський, покриває ефіром близько 98% населення України і забезпечує мовлення 7 каналів: "1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПлюсПлюс", "Бігуді", "УНІАН ТБ", "1+1 International".

Наприкінці минулого року "Приватбанк", який належав групі "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, націоналізували. Згодом виявилося, що він видав чимало кредитів пов'язаним особам, зокрема і під заставу нерухомості. За свіжими даними НАБУ, керівники і засновники 36 компаній, які отримали кредити в Приватбанку в рамках реструктуризації його кредитного портфеля перед націоналізацією, є нинішніми або колишніми співробітниками групи "Приват".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme