На початку листопада Україну відвідає місія МВФ

У кінці жовтня - початку листопада в Україну прибуде місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), щоб оцінити потреби нашої країни у збільшенні фінансування у рамках програми stand-by
Depo.Гроші
16 жовтня 2014 12:19
ФОТО: depo.ua
На початку листопада Україну відвідає місія МВФ
На початку листопада Україну відвідає місія МВФ

Про це повідомила голова Національного банку України Валерія Гонтарева на брифінгу щодо результатів поїздки української офіційної делегації у Вашингтон на щорічні збори МВФ, повідомляє кореспондент ДеПо.

«Представники МВФ заявили, що дуже задоволені виконанням Україною усіх умов програми - усі цільові показники виконані, немає сумнівів в тому, що програма stand-by (обсяг фінансування, - ред.) може бути збільшена», - сказала Гонтарева.

Вона додала, що Україна отримала безпрецедентну підтримку світових фінансових інституцій.

«Ми домовилися, якщо у нас виникнуть проблеми з платіжним балансом, тоді програма stand-by буде збільшена», - уточнила голова НБУ.

Нагадаємо, що минулого тижня директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила про необхідність притягнути додаткові кошти для програми фінансування економіки України, оскільки війна збільшила потреби країни в зовнішньому фінансуванні, які в квітні МВФ оцінив в $30 млрд.