Інвестиції в нерухомість. Однокімнатні квартири в Києві

Інвестування в нерухомість вважається досить привабливим виглядом капіталовкладення. Ціни на столичну житлоплощу неухильно ростуть, і все більше людей воліють вкладати свої заощадження в житлові об'єкти
Depo.Гроші
11 грудня 2014 13:40
ФОТО: depo.ua
Інвестиції в нерухомість. Однокімнатні квартири в Києві
Інвестиції в нерухомість. Однокімнатні квартири в Києві

Звичайно, купити однокімнатну квартиру в Києві зовсім нелегко, і вина всьому не відсутність пропозицій на ринку, зовсім навпаки гідних пропозицій вистачає, проблема у високій вартості столичних квартир. Враховуючи ціну, багато хто намагається купити однокімнатну квартиру в Києві, як найбільш доступний об'єкт на ринку нерухомості. Але вартість однокімнатних - це не єдина причина для інвестування.

Напевно найголовніша причина настільки великої популярності однокімнатних квартир - це їх ліквідність. Ліквідність однокімнатної квартири, і нерухомості в цілому, визначається наскільки швидко можна продати за прийнятну ринкову ціну конкретний об'єкт нерухомості. Саме однокімнатні квартири вважаються найбільш ліквідними. Погодьтеся, знайти покупця і продати однокімнатну набагато простіше, ніж наприклад велику дорогу трикімнатну квартиру.

Великими темпами розвивається ринок інвестування на первинному ринку житлової нерухомості. Нерідко процес інвестування стартує ще на так званому етапі «котловану», коли будівельна компанія тільки починає будівництво. Якщо Ви вкладаєте гроші в нерухомість на ранніх етапах будівництва - це ще й чудова можливість заощадити, оскільки, чим ближче до здачі будинку в експлуатацію, тим дорожче коштує квадратний метр житла. Ще одна важлива причина популярності однокімнатних квартир у Києві пов'язана з тим, що їх досить легко здати в оренду. Таким чином, після вкладення грошей і здачі будинку в експлуатацію Ви зможете стабільно отримувати дохід у вигляді платежів за оренду.

Враховуючи вищесказане, інвестування в 1 кімнатні квартири в Києві виглядає дуже привабливо, і нерідко спостерігається ситуація, коли на первинному ринку нерухомості всі однокімнатні квартири розходяться ще задовго до здачі будинку в експлуатацію. Тому варто поквапитися, якщо Ваш вибір припав на однокімнатні квартири.

Але варто бути гранично уважним, через поспіх не забудьте перевірити інформацію про забудовника, його репутацію, наявність всіх дозвільних документів та ліцензій. Пам'ятайте, що інвестування в нерухомість це завжди великі ризики.

Молодіжне містечко - житловий комплекс для молоді

cайт: //www.mgorodok.com.ua