ІІІ Міжнародна конференція "Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ" відбудеться 4 жовтня 2016 р

4 жовтня 2016 року в Києві відбудеться ІІІ Міжнародна конференція "Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ", організована Асоціацією з енергоеффективності
Depo.Гроші
3 жовтня 2016 11:16
ФОТО: depo.ua

Партнерами заходу виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та комунального господарства України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Посольство США в Україні, Посольство Франції в Україні, Австрійське енергетичне агентство, Проект "Енергоефективність в муніципалітетах", який впроваджується GIZ, проект UNDP "Експертний хаб  з енергоеффективності".

Протягом 2014-2015 рр. конференція зарекомендувала себе однією з найважливіших подій у сфері енергоефективності, енергозбереження та впровадження альтернативних рішень. Захід об'єднав понад 400 національних і міжнародних партнерів.

Серед питань, які будуть розглянуті в ході конференції:

- стан енергоефективності в Україні та світі,
- досвід впровадження реальних проектів енергоефективності та ресурсозбереження,
- фінансові та юридичні інструменти для реалізації проектів енергоефективності та ресурсозбереження,
-  державні та міжнародні ініціативи з підтримки реалізації заходів з енергоефективності,
-  енергоефективні технології в будівництві і житлово-комунальному господарстві,
-  інноваційні рішення для галузей українського АПК та харчової промисловості,
- проекти відновлювальної енергетики та багато іншого.

Зростання ціни на російський природний газ, необхідність бути конкурентоспроможними на національному та міжнародних ринках роблять питання енергоефективності одними з ключових проблем для українського бізнесу.

Серед гостей заходу: Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр України, Ізабель Дюмон, Надзвичайна і Повноважна пані посол Франції в Україні; представник Європейського Енергетичного Співтовариства; Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки; Олексій Рябчин, Голова підкомітету Верховної Ради України з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; Кшиштоф Герульські, Група підтримки України Європейської Комісії (Брюссель); Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності України, Кирило Шевченко, голова правління ПАТ "Укргазбанк" та ін.

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІІ Міжнародної конференції "Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ" та приєднатися до обговорення проблемних питань щодо енергоефективності та шляхів впровадження технологій.

Програму заходу та детальну інформацію про конференцію можна подивитися на сайті. Для участі в заході необхідно зареєструватися тут або звернутися до Оргкомітету: office.energyefficiency2015@gmail.com  або тел: +38 093 29 577 51, +38 067 301 78 72 або  +38 044 228 62 30. www.energy-efficiency.in.ua.

 Партнерами саміту виступають: ПАТ "Укргазбанк" - офіційний партнер конференції, юридична фірма ILF- Юридичний Партнер, компанія KUHN - Стратегічний партнер; "Укрексімбанк" - партнер сесії енергозбереження в агробізнесі. Генеральний інформаційний партнер - газета "Бізнес", генеральний новинний партнер - інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", офіційний медіа-партнер - газета "Деловая столица", генеральний телевізійний партнер - "Перший діловий". Інформаційні партнери: інформаційне агентство "Українські Новини", Delo.uа, портал liga.net, газета "Украіна.Бізнес.Ревю", журнал Land Lord, журнал Business Herald, АПК-інформ, журнал "Оборудование и инструмент" , журнал "Світ автоматизації", Агробізнес, "Аграрний тиждень", АгроЕліта, Агроперспектива, , портал AgGeek та ін.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.