iForum: як вижити в кризу?

Незважаючи на кризу в країні, 16 квітня в черговий раз пройде iForum - найбільша інтернет-конференція у Східній Європі. Вона стане відповіддю на ситуацію, в якій опинилася сьогодні наша економіка і можливо, допоможе вижити багатьом вітчизняним компаніям
Depo.Гроші
10 квітня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua
iForum: як вижити в кризу?
iForum: як вижити в кризу?

Глава Оргкомітету Олександр Ольшанський - про те, чим може допомогти iForum-2015 сьогодні підприємцям.

 Олександр, вже в другій половині минулого року публічна активність помітно знизилася, багато великих конференції були скасовані або перенесені. У 2015 ситуація в економіці ще більше погіршилася, тим не менш, оргкомітет все ж прийняв рішення провести iForum-2015. Що вас стимулювало так вчинити?

 - Олександр Ольшанський: Стимули ті ж, що і в минулому році. Якщо ми почнемо згортати всяку діяльність - це якраз те, чого від нас чекають вороги. Наше завдання - воювати на економічному фронті, тому що Україна існує доти, поки працює українська економіка. А для економіки такі конференції дуже важливі. Адже це не розважальний захід - iForum покликаний підняти силу духу. Сьогодні як ніколи люди потребують розуміння того, що навколо кипить ділова активність життя. Тому мотивація у оргкомітету навіть сильніша, ніж у минулому році. Адже інтернет-компанії забезпечують величезну кількість робочих місць, впровадження сучасних технологій, стабільний приплив валюти в країну. Тому ми здаватися не збираємося.

 Сьогодні дуже актуальна тематика інформаційних війн. Відомо, що Україна в останні роки дуже мало уваги приділяла цій темі, через що ми і отримали конфлікт на сході. Чи плануються доповіді з правилами ведення інформаційних війн?

 - О.О .: Поки не знаю. Кілька років тому Ігор Ашманов прочитав дуже ємну доповідь на тему цифрового суверенітету, але ми не скористалися цим знанням вчасно. Тепер його доповіді на iForum 2-3-річної давності потрібно переглядати і вивчати як уже реалізується стратегія противника в інформаційній війні. Ми постараємося включити в програму доповідь по цифровому суверенітету та ведення інформаційної війни.

 У минулі роки на iForum виступали міністри і депутати Верховної ради. Чи планується в цьому році виступ політиків високого рангу?

 - О.О .: Ми ведемо переговори аж з 16 депутатами, які виявили бажання зробити  доповіді. Подивимося, що з цього вийде. Принцип такий - якщо по ділу, то ми всім раді. Тобто, спікер повинен запропонувати конкретну тему, в яку повірять керівники потоків. В той же час, iForum не повинен стати PR-майданчиком для реклами політиків.

 Форум інтернет-діячів (iForum) - найбільша офлайн-конференція Україні та Східної Європи. Форум є громадським рухом, створеним групою ентузіастів, і присвячений проблемам розвитку Інтернету. Проходить щорічно у квітні, починаючи з 2009 року. У 2011 кількість учасників - 3743 осіб - було визнано рекордним для профільних оффлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні. У 2012 році його відвідали 5576 осіб, а в 2013 - понад 7 тисяч осіб.

Мітки: криза