ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Hyperloop в Україні будуватимуть у три етапи

Проекту з будівництва надшвидкої транспортної системи Hyperloop в Україні передбачає три стадії

Depo.Гроші
22 лютого 2018 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Depo.ua.

"Для себе ми розробили три стадії реалізації проекту. Перша стадія повністю лежить на плечах Національної академії наук. Ми сподіваємося, що найближчого часу цей проект буде затверджений як пріоритетний. Ми отримаємо наукову оцінку, щоб прорахувати всі ризики, а також вплив на регуляторне середовище", - сказав міністр.

Після цього проект переходить у другу стадію – реалізацію тестового майданчика, який буде розміщений в Дніпрі. Під це держава хоче залучати передусім приватні інвестиції.

За словами Омеляна, після проходження тестового етапу "ми переходимо до промислового будівництва". І це буде третім етапом.

За його словами, на реалізацію всіх трьох етапів може піти багато часу.

"Не треба очікувати, що завтра ми відкриємо двері, сядемо в капсулу і помчимо. Бо навіть на світовому рівні ця система не є досконалою", - пояснив міністр.

Нагадаємо, у вересні минулого року Hyperloop One оприлюднила список з десяти регіонів, де в перспективі може з'явитися високошвидкісні вакуумні траси.

Раніше експерти порахували, що вартість поїздки на Hyperloop "Київ-Одеса", може коштувати від 518 до 4384 грню

Довідка: Hyperloop - розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Читайте також: Анонсували, але не буде: Що це за Hyperloop, який не поспішає до Омеляна

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші