Гройсман створив групу, що підготує мораторій на податкові зміни

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив створити робочу групу для розробки законопроекту щодо податкової реформи, яка передбачатиме тимчасову заборону на зміни податкового законодавства
Depo.Гроші
8 червня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Робоча група працюватиме за участю голови Комітету ВР України з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова та представників експертного середовища, передає depo.ua з посиланням на урядовий портал.

Відповідне доручення Гройсман дав за результатами наради щодо податкової реформи. Були розглянуті нагальні проблеми податкової сфери, шляхи удосконалення системи адміністрування податків, а також зменшення тиску контролюючих органів на бізнес.

Прем'єр наголосив, що необхідно повернутися до розробки і здійснення податкової реформи у країні. За його словами, зміни до податкового законодавства мають бути сталими та передбачуваними для бізнесу.

"Маємо напрацювати підходи до якісної податкової реформи та здійснити її якнайшвидше. Ці зміни мають бути ухвалені так, щоб, з одного боку, і держава, і бізнес мали достатньо часу підготуватись до їх впровадження, а з іншого боку, треба накласти мораторій на будь-які зміни до податкового законодавства на 3-5 років. Це дасть бізнесу необхідну прогнозованість", - наголосив він.

Перше засідання робочої групи з напрацювання податкової реформи відбудеться у четвер, 9 червня.

Нагадаємо, що Гройсман заявив про намір запровадити мораторій на зміну податків 14 квітня - в день свого призначення на посаду прем'єр-міністра. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші