Гройсман обіцяє перевірки бізнесу лише за чек-листами

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив що перевірки бізнесу можуть відбуватися  за попереднім планом, який є публічним

Про це він заявив під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Я не прихильник перевірок. Цього року ми, в тому числі і на виконання рішення парламенту, змінили систему нагляду. Зараз вона буде ризикоорієнтована. Нас не цікавить формально підписано на розетці 220В чи не підписано. Для нас важливо безпечно на цьому об'єкті чи ні. Такі контрольні перевірки можуть відбуватися за попереднім планом, який є публічним. Підприємство знає, що протягом року у лютому чи листопалі, наприклад, до них прийде контрольна перевірка, але має бути обов'язково чек-лист. Без чек-листа не може бути і не буде ніякої перевірки", - сказав Гройсман.

За його словами, з 1 січня до перевірок підприємств будуть допускатися лише ті, хто мають чек-листи. При цьому проводитися перевірки будуть "за конкретними ризиками, а не за формальними ознаками".

"Не дам жодній контролюючій структурі перевищувати повноваження", - наголовив Гройсман.

Нагадаємо, 17 листопада Гройсман заявив, що під час перевірок бізнесу контролюючі органи вже до кінця 2018 року мають перейти на ризикоорієнтовану модель, при якій моніторингу підлягатимуть лише галузі або випадки, що потребують підвищеної уваги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Кабмін