Гройсман пообіцяв не допустити зриву вчорашнього тендеру "Укртрансгазу", – голова Сумської ОДА

Прем’єр-міністр Гройсман пообіцяв не допустити порушення закону та сприяти затвердженню результатів тендеру на реконструкцію компресорних станцій "Ананьїв" і "Задніпровська"
Depo.Гроші
9 листопада 2016 13:37
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Сумської ОДА Микола Клочко. 

За його словами, деякі народні депутати намагаються скасувати результати тендеру "Укртрансгазу", в якому перемогло Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання. 

"Вчора стало відомо, що, посилаючись на депутатське звернення від одного з нардепів Сумщини, певні ділки намагатимуться завадити затвердженню результатів державних закупівель. Довелося виходити з відпустки, ввечері зібрав нараду і вночі вирушив до столиці. Перед засіданням Кабміну вдалося переговорити з прем'єр-міністром України Володимиром Борисовичем Гройсманом. Він запевнив, що не допустить порушення закону і розуміє непросту ситуацію на машинобудівних підприємствах Сумської області", – повідомив Клочко. 

Загалом, зазначив голова облдержадміністрації, ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" прогнозовано виграло відкриті торги на реконструкцію компресорних станцій "Ананьїв" та "Задніпровська" через систему "Прозорро". 

Як повідомлялося, українська компанія Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання перемогло в аукціонах, проведених за допомогою "Прозорро", на реконструкцію двох компресорних станцій "Укртрансгазу" – "Задніпровська" і "Ананьїв". Загальна сума контрактів української компанії становить понад 2,7 млрд. грн. Значну частину робіт (виробництво турбін) буде виконано на ДП науково-виробничому комплексі газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект", яке входить в концерн "Укроборонпром".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші