Гройсман наказав перевірити тендери Міноборони

Прем`єр-міністр Володимир Гройсман доручив проаналізувати тендери, які були проведенні Міністерством оборони поза системою ProZorro
Гройсман наказав перевірити тендери Міноборони
Гройсман наказав перевірити тендери Міноборони

Відповідне доручення глава уряду дав на засідання Кабміну після виступу заступника міністра економіки та ідеолога розробки і впровадження системи ProZorro Максима Нефьодова, передає depo.ua.

"Перед переходом на ProZorro в обов`язковому режимі з 1 квітня, за останні чотири дні березня наші шановні замовники оголосили тендерів майже на 20 млрд грн. В результаті показники березня 2016 року по закупівлях у порівнянні з березнем 2015 року перевищують у 2,5 рази", - констатував Нефьодов.

У з`язку з цим Грйосман доручив ДФІ проаналізувати ці тендери. "Міністру оборони нічого не заважало раніше перейти на систему ProZorro і отримати якість і відповідну економію. Натомість, подивіться, що роблять. Перед вступом системи ProZorro в дію починають проводити тендери на 20 мільярдів. Колеги, з них 15% економії - це три мільярди. Вважаю, це зроблено умисно. Буде доручення ДФІ. Краще вам відмінити ці тендери, перейти через 1 серпня і розпочати закупівлі через систему ProZorro", - зазначив глава Кабміну.

"Краще я вам пропоную відмінити ці тендери, перейти через 1 серпня і почати закупівлі через систему ProZorro. Ми проведемо аналітику по цих закупівлях...Будемо мати аналоги закупівель. Порівняємо. Можливо, хтось із керівників підприємств фантазує, що ми не побачимо. І що його за це не буде покарано. Тому я закликаю цих 20 млрд проаналізувати по кожному напрямку, по кожному міністерству і розпоряднику", - заявив прем`єр.  

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.