Гройсман наказав перевірити тендери Міноборони

Прем`єр-міністр Володимир Гройсман доручив проаналізувати тендери, які були проведенні Міністерством оборони поза системою ProZorro
Depo.Гроші
27 липня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
Гройсман наказав перевірити тендери Міноборони
Гройсман наказав перевірити тендери Міноборони

Відповідне доручення глава уряду дав на засідання Кабміну після виступу заступника міністра економіки та ідеолога розробки і впровадження системи ProZorro Максима Нефьодова, передає depo.ua.

"Перед переходом на ProZorro в обов`язковому режимі з 1 квітня, за останні чотири дні березня наші шановні замовники оголосили тендерів майже на 20 млрд грн. В результаті показники березня 2016 року по закупівлях у порівнянні з березнем 2015 року перевищують у 2,5 рази", - констатував Нефьодов.

У з`язку з цим Грйосман доручив ДФІ проаналізувати ці тендери. "Міністру оборони нічого не заважало раніше перейти на систему ProZorro і отримати якість і відповідну економію. Натомість, подивіться, що роблять. Перед вступом системи ProZorro в дію починають проводити тендери на 20 мільярдів. Колеги, з них 15% економії - це три мільярди. Вважаю, це зроблено умисно. Буде доручення ДФІ. Краще вам відмінити ці тендери, перейти через 1 серпня і розпочати закупівлі через систему ProZorro", - зазначив глава Кабміну.

"Краще я вам пропоную відмінити ці тендери, перейти через 1 серпня і почати закупівлі через систему ProZorro. Ми проведемо аналітику по цих закупівлях...Будемо мати аналоги закупівель. Порівняємо. Можливо, хтось із керівників підприємств фантазує, що ми не побачимо. І що його за це не буде покарано. Тому я закликаю цих 20 млрд проаналізувати по кожному напрямку, по кожному міністерству і розпоряднику", - заявив прем`єр.  

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.