ГПУ завела справи на чиновників трьох філій «Укртрансгазу»

Генеральна прокуратура України (ГПУ) розпочала розслідування проти чиновників трьох філій компанії «Укртрансгаз»
Depo.Гроші
25 лютого 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
ГПУ завела справи на чиновників трьох філій «Укртрансгазу»
ГПУ завела справи на чиновників трьох філій «Укртрансгазу»

Генпрокуратурою встановлено, що посадові особи філій УМГ «Київтрансгаз», «Харківтрансгаз» і «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» під час проведення відкритих торгів відхилили пропозицію учасників з найменшою ціною і визнали переможцями товариства, цінова пропозиція яких є завищеною, повідомили depo.ua в прес-службі відомства.

«Такими своїми діями зазначені службовці здійснили замах на розтрату державних коштів в особливо великих розмірах», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, ГПУ внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення, передбачені ч.3 ст.15 та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Згідно зі ст. 216 КПК, досудове розслідування цих злочинів здійснюється Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, на початку лютого ГПУ завела справу на співробітників «Нафтогазу» і «Укртрансгазу» за звинуваченням у нанесенні збитків державі на 400 млн грн.