General Electric скооперується з "Антоновим" та "Укрзалізницею"

Американська корпорація General Electric в четвер підписала меморандуми про співпрацю з державним підприємством "Антонов" і ПАТ "Укрзалізниця"
Depo.Гроші
21 липня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На майданчику Мінінфраструктури ми підписуємо два стратегічних і політичних документи про співпрацю з GE. Це рішення не випадкове: ми довго зважували позиції всіх гравців на світовому ринку. Ми розуміємо, що GE - компанія №1 в світі з виробництва дизельних локомотивів", - повідомив міністр.

За його словами, підписаний з "Укрзалізницею" документ створює правову основу для подальшої співпраці стратегічного характеру в виробництві локомотивів в Україні.

"Другий документ не менш важливий. Це - ДП "Антонов". Ми - одна з небагатьох країн, яка випускає свої літаки. Вважаємо, що співпраця з GE у сфері поставок двигунів допоможе підняти наші літаки на інший рівень якості. Ми зможемо зайняти заслужену нішу в світовому авіа просторі", - заявив він.

"Я більш ніж упевнений, що в нас є для цього всі шанси, і сподіваюся, що з підписанням цього документа почнемо практичну реалізацію проектів. Те, що вимагає світ, - це літаки "Антонова", але з якісними європейськими двигунами", - сказав міністр.

Голова "Укрзалізниці" Войцех Балчун повідомив про що проходить процес прискорення реформування в ПАТ.

"Це, перш за все, модернізація - локомотиви, вагони, всі знають, що вони мають потребу в модернізації. Я впевнений, що завдяки співпраці з GE ми зможемо прискорити ці процеси і побудувати економічно ефективний парк машин. На нас чекають переговори про напрямки модернізації, зокрема з іншими виробниками", - сказав він.

Крім того, маркетинг-директор GE Transportation Адем Саглик додав, що компанія готова прийняти виклик, оскільки GE має великий досвід роботи у всьому світі з різними клієнтами, Україна не стане винятком.

"Ми думаємо, що завдяки стратегічному розташуванню країни і залізничній інфраструктурі в нас великий потенціал. Ми раді бути частиною реформ в Україні не тільки з точки зору поставок товарів, а й поліпшення ефективності роботи", - сказав він.

Довідка: ДП "Антонов" - визнаний світовий лідер в ніші транспортних літаків найширшого призначення, співпрацює з 76 країнами світу. За рішенням уряду, з квітня 2015 року входить до складу держконцерну "Укроборонпром".

General Electric (США - багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, зокрема локомотивів, енергетичних установок (атомні реактори), газових турбін, авіаційні двигунів, медичного обладнання, фототехніки, побутової та освітлювальної техніки, пластмаси та герметики.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.