Газові переговори між Україною, ЄС і Росією зірвано

Переговори у форматі Євросоюз – Україна – Росія щодо умов постачання російського газу, які були заплановані на вівторок у Берліні, перенесено
Depo.Гроші
10 квітня 2015 19:14
ФОТО: depo.ua
Газові переговори між Україною, ЄС і Росією зірвано
Газові переговори між Україною, ЄС і Росією зірвано

Про це повідомили в Єврокомісії, передає "Укрінформ".

"Наступний раунд тристоронніх переговорів ЄС - Росія - Україна, які планувалося провести у вівторок, 14 квітня, у Берліні, перенесено. Натомість, сторони зустрінуться на технічному рівні наступного тижня у Брюсселі", - заявили у Єврокомісії.

Віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шевчович пояснив, що це пов'язано з тим, що експерти ще не завершити підготовку тристоронньої зустрічі на політичному рівні.

"Я упевнений, що переговори на рівні експертів підготують підгрунття для наступної політичної зустрічі, що, як очікується, відбудеться у квітні", - сказав віце-президент ЄК.

Як повідомляв depo.ua, попередньо анонсована дата проведення берлінських переговорів (14 квітня) була змінена на 13 квітня на прохання російської сторони. Сьогодні у ЗМІ просочилася інформація, що Російська Федерація відмовилася від газових переговорів з представниками України і Єврокомісії.