Фонд держмайна вирішив відкласти велику приватизацію через карантин

Україна тимчасово відмовиться від виставлення на конкурси об'єктів великої приватизації до стабілізації ситуації на світових ринках
 

Фонд держмайна вирішив відкласти велику…
Фото: facebook.com/dmitry.sennychenko

Про це написав глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.ua.

"В умовах світової економічної турбулентності, викликаної епідемією COVID-19, поки приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об'єкти великої приватизації і державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках", – написав Сенниченко.

У той же час, за словами голови Фонду Держмайна, політичний курс на приватизацію і залучення інвестицій в економіку України залишаються незмінними: не стратегічні об'єкти і надлишкове майно повинні бути передані на чесних і конкурентних аукціонах компетентним інвесторам.

"Проводяться аудити і розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об'єктів відразу після подолання кризи", – зазначив голова ФДМ.

Він також повідомив, що мала приватизація буде продовжена.

"Під час недовіри до світових валют і волатильності на фінансових ринках приватизація невеликих об'єктів нерухомості - це можливість для простих українців зберегти заощадження і одночасно зробити інвестицію в свою країну", – написав Сенниченко.

Світлина від Dmitry Sennychenko.

Світлина від Dmitry Sennychenko.

Нагадаємо, як повідомив раніше нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, у проекті змін до Держбюджету розмір доходів від приватизації зменшили до 500 млн грн, що означає фактично призупинення приватизації. 

25 березня голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко заявляв, що установа не буде переносити велику та малу приватизацію, не зважаючи на карантин в Україні. 

Довідка: ФДМ у 2020 році планував оголосити конкурси з продажу шести об'єктів великої приватизації.

Першими повинні були стати столичний готель "Дніпро" і Об'єднана гірничо-хімічна компанія – відповідно у квітні та травні цього року, а третім на конкурс, орієнтовно в кінці серпня, планувалося виставити Одеський припортовий завод.

До кінця жовтня до приватизації заплановано було підготувати "Президент-готель", а після нього, до кінця листопада – завод "Електроважмаш" і до кінця року – "Центренерго". 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme