Фонд держмайна планує продати державну частку в компанії Ахметова

У 2016 році у рамках приватизації держпідприємств планується виставити на приватизацію державну частку акцій групи енергетичних компаній ДТЕК
Depo.Гроші
9 березня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать зведені дані, оприлюднені Фондом державного майна України, передає depo.ua.

Наразі стартову вартість цього активу для продажу на аукціоні ще не визначено.

Зокрема, ФДМУ ще визначається, за якою стартовою ціною виставити на продаж державних 38% акцій у підприємствах "ДТЕК Октябрьська ЦЗФ", "ДТЕК Добропільська ЦЗФ" та державних 25% акцій у ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго", ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго", ПАТ "ДТЕК Західенерго" та ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго".

У приватизаційному відомстві наголошують, що частка держави в енергопідприємствах групи ДТЕК буде продана на "безумовному" аукціоні. Це означає, що для покупця акцій не виставлятимуть додаткових вимог.

Нагадаємо, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин пропонував при приватизації державної частки ДТЕК застосувати принцип drag-along, згідно з яким той, хто купить державну частку в ДТЕК, за тією ж самою ціною міг би придбати інші 75% акцій ДТЕК, що перебувають у приватній власності.

При цьому покупець мав би бути більш платоспроможним, аніж нинішній власник цієї групи компанії. За задумом Демчишина, таким чином вдалося б вивести ДТЕК із власності Ріната Ахметова.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші