Фонд держмайна не хоче відбирати "Укртелеком" у Ахметова

Фонд державного майна України вважає, що реприватизація "Укртелекому", який належить СКМ Ріната Ахметова може негативно позначитися на бюджеті країни
Depo.Гроші
1 жовтня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба фонду з посиланням на голову ФДМУ Ігоря Білоуса, пише depo.ua.

"Голова Фонду впевнений, що відчуження "Укртелекому" може вдарити по бюджету країни. Оскільки власникові треба буде повернути більше 10 млрд грн., яких в бюджеті нема, а продати новому власнику за такі гроші вже не вдасться - з огляду на нинішній стан ринку", -  зазначили у прес-службі.

За інформацією прес-служби, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, ФДМУ в 2014 році провів перевірку умов договору купівлі-продажу "Укртелекому" і не виявив фактів порушення договірних умов.

"Статтею 41 Конституції України визначено, що ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Відчуження можливе лише за умов порушення умов купівлі-продажу", - йдеться у повідомленні.

"Фонд держмайна очікує на офіційне отримання рішення Спецкомісії про перевірку виконання цих умов (купівлі-продажу). Тепер ми маємо його отримати офіційно, а голова ФДМУ повинен буде дати доручення на офіційне виконання розслідування. Поки що офіційного листа не було. Коли ми його отримаємо, ми проведемо це розслідування і зробимо те, що слід буде зробити за його результатами", - повідомили у фонді.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.