Євросоюз виділив Україні 5 мільйонів євро на енергосектор

Європейський союз надав Україні перший транш у сумі 5 млн євро в рамках програми ЄС "Підтримка впровадження енергетичної стратегії України"
Depo.Гроші
17 грудня 2015 20:21
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Як зазначається, програма допоможе Україні зменшити рівень забруднення навколишнього середовища, пов'язаного з виробництвом електроенергії, а також реформувати ринок електроенергії, поліпшити якість нафтопродуктів.

Програма також буде підтримувати пристрої сховищ для нафти і нафтопродуктів. Загальний бюджет програми становить 45 млн євро.

Дана програма спрямована на три пріоритетні сфери: зменшення забруднення навколишнього середовища, пов'язаного з виробництвом електроенергії та просування реформи ринку електроенергії; поліпшення якості нафтопродуктів і посилення системи контролю якості палива; створення системи сховищ нафти і нафтопродуктів.

Наступні транші будуть надані відповідно з виконанням певних умов, зокрема, за показниками результативності в 2015-2017 років.

Інші транші ЄС будуть надані за умови прийняття нової/переглянутої енергетичної стратегії, яка буде відповідати зобов'язанням ЄС у рамках Угоди про асоціацію та Договору про заснування Енергетичного співтовариства.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші