Переддефолтна Греція обвалила євро, російський рубль та ціни на нафту (ОНОВЛЕНО)

Євро оновив місячні мінімуми на тлі грецької кризи. Котирування європейської валюти вночі 29 червня на електронних торгах падали до рівня менше ніж 1 долар 10 центів за євро
Depo.Гроші
29 червня 2015 12:30
ФОТО: depo.ua
Переддефолтна Греція обвалила євро, російський рубль та ціни на нафту (ОНОВЛЕНО)
Переддефолтна Греція обвалила євро, російський рубль та ціни на нафту (ОНОВЛЕНО)

Зараз ця валютна пара залишається поблизу цих значень, пише depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Загроза дефолту Греції також обвалила російський рубль. Сьогодні при відкритті біржових торгів рубль значно подешевшав.

Як повідомляє "Рейтер", проти рубля грають купівля валюти Центробанком, а також сезонний попит на валюту, при цьому податковий період, під який проходили продажу експортної валютної виручки, завершується сьогодні сплатою податку на прибуток.

Рубль подешевшав у парі з доларом до позначки 55,77 вперше з 9 червня, до 10.10 котирування долар/рубль за розрахунками "завтра" на Московській біржі бнаблизились до 55,5, на 1,3% вище попереднього закриття.

До цього часу пара євро/рубль оцінювалася в 61,46 руб., на 0,4% вище попереднього закриття.

Крім того, на кризу в Греції відреагували і світові ціни на нафту.

Так, сьогодні вранці ф'ючерси на північноморську нафту макри Brent на лондонській біржі ICE Futures подешевшали на 88 центів. Тепер барель коштує 62,38 доларів США, пінформує "Новое время".

В цей же час, вартість ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI на торгах біржі NYMEX в Нью-Йорку знизилася на 99 центів до 58,64 доларів за барель. 

Зазначимо, що відсьогодні в Греції на тиждень закрилися всі банки. Афіни вдалися до таких заходів після того, як Європейський центральний банк відмовився підвищити суму екстреного кредиту для грецьких банків.

Мітки: криза