Дружину Матіоса знайшли у маєтку по сусідству з Клюєвими

Дружина головного військового прокурора України Анатолія Матіоса має будинк у Козині, що на Обухівщині під Києвом, по сусідству з маєтками братів Андрія і Сергія Клюєвих, які нині перебувають у розшуку
Depo.Гроші
29 лютого 2016 12:07
ФОТО: depo.ua
Дружину Матіоса знайшли у маєтку по сусідству з Клюєвими
Дружину Матіоса знайшли у маєтку по сусідству з Клюєвими

Про це свідчать дані з бази даних власників елітної нерухомості "Гарна хата", повідомляє depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Дружину Матіоса знайшли у маєтку по сусідству з Клюєвими - фото 1

Адреса Барах – провулок Кедровий, 12. Клюєви зареєстровані поруч – у Андрія маєток площею 2 310 кв на пров. Кедровий, 2, у Сергія площею – 2 584 кв м на пров. Кедровий, 4.

Дружину Матіоса знайшли у маєтку по сусідству з Клюєвими - фото 2

Відомо, що Матіос узяв шлюб херсонською бізнесменшою Іриною Барах у листопаді 2014 року, коли вже був заступником генпрокурора та очолював військову прокуратуру.

За півроку до весілля наречена оформила ділянку площею 0,31 га та житловий будинок площею 519 м на ПП "Поліекспо". До складу маєтку також входять будиночок охорони, альтанка, погріб, власна свердловина та каналізаційний колодязь.

Засновником фірми "Поліекспо" є ТОВ "Таврійська перспектива", основною власницею якого і є сама Барах. При цьому Барах орендує вказану нерухомість у власної фірми "Поліекспо".

Право власності на нерухомість оформлено на підставі договору купівлі-продажу від 2009 року. Попередній власник невідомий.

Нагадаємо, що правоохоронні органи формально розшукують братів Клюєвих. При цьому прокуратура не змогла відсудити у Андрія Клюєва його землю.

Останні новини про статки політиків посадовців в рубриці Гроші.depo.ua