Domino's Pizza тепер доставляється по всьому Києву

Тепер Domino' s обслуговує всю столицю і постачає піццу в кожний куточок Києва
Depo.Гроші
28 жовтня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua

Domino's Pizza тепер доставляється по всьому Києву - фото 1

Мережа Domino's Pizza в Києві поповнилася 23-м закладом, який відкрився за адресою Борщагівська, 212.

Відкриття 23-ї піцерії — це важлива подія для компанії, тепер Domino' s обслуговує всю столицю і доставляється в кожний куточок Києва. Безумовно, в Києві ще будуть з'являться нові заклади Domino's, адже кількість замовлень весь час зростає, як і попит на доставку піци. Наступним кроком компанії буде відкриття піцерій в інших великих містах України, насамперед Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

Domino's Pizza тепер доставляється по всьому Києву - фото 2

За словами генерального директора Domino's Pizza в Україні, Андрія Романенка, в найближчі 5 років планується відкрити п'ятдесят закладів в Україні. Вже сьогодні проводяться переговори з потенційними партнерами в регіонах для відкриття піцерій по франчайзингу. Американська мережа виходом в українські регіони відкриває великі перспективи для локальних підприємців, а також дає можливість отримати безцінний досвід роботи міжнародної мережі.

Domino's Pizza теперь доставляет по всему Киеву - фото 3

Передбачається створення понад 2 000 нових робочих місць по всій Україні. Пройти конкурс буде не просто, адже оцінювати партнерів будуть і представники американського офісу. Далі франчайзі пройдуть чотиримісячне навчання, а головний офіс забезпечить їх необхідною підтримкою при відкритті бізнесу, запуску піцерії і подальшій роботі.

Domino's Pizza теперь доставляет по всему Киеву - фото 4

"За 6 років роботи в Україні ми отримали достатній досвід і знання, які дозволяють нам з упевненістю дивитися в регіони. Повернення інвестицій для такого стабільного  і довгострокового бізнесу ми оцінюємо позитивно. Термін окупності одного закладу в регіонах становить 3 роки. Ми вже отримали багато заявок від діючих франчайзі Domino's Pizza з інших країн (США, Великобританія, Туреччина), які хочуть відкривати піцерії і в Україні. Ключовим чинником у виборі партнера є знання ринку, локацій і розуміння клієнтів, тому у нас в пріоритеті місцеві підприємці", - зазначив Андрій Романенко.

Domino's Pizza теперь доставляет по всему Киеву - фото 5

Нові заклади в регіонах стануть повноцінною частиною найбільшої міжнародної мережі, власники та керівники закладів отримають доступ до інновацій Domino's і кращих рішень в бізнесі. Дізнатися більш детальну інформацію про Domino's Pizza та подати заявку на відкриття закладу у своєму регіоні можна на сайті для партнерів biz.dominos.ua.

Domino's Pizza теперь доставляет по всему Киеву - фото 6

Domino's Pizza теперь доставляет по всему Киеву - фото 7

Domino's Pizza теперь доставляет по всему Киеву - фото 8

Інформаційна довідка

Domino's Pizza – міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році, налічує близько 14 тисяч закладів у 85 країнах світу із загальною кількістю працівників понад 300 000. В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером в Києві. За 6 років діяльності Domino's Pizza в Україні було відкрито 23 заклади мережі, продано більше 6 мільйонів піц і зроблено більше 2,5 мільйонів доставок. Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером по доставці піци і займає друге місце за кількістю піцерій. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: піца, Київ