Долар у 2016 році коштуватиме до 32 грн: прогнози 27 компаній (ІНФОГРАФІКА)

Наступного року долар, імовірно, буде коштувати 25,7 гривень
Depo.Гроші
24 грудня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в консенсус-прогнозі організації Focus Economics, передає depo.ua з посиланням на Insider.

Нижче наведені прогнози найбільших міжнародних і державних інвестиційних банків і консалтингових фірм.

Долар у 2016 році коштуватиме до 32 грн: прогнози 27 компаній (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

Примітно, що найбільш депресивний прогноз надає компанія "Інвестиційний капітал України" (ICU), яка раніше належала голові Нацбанку Валерії Гонтаревій. У компанії вважають, що національна валюта просяде до 32 грн/дол. Цей прогноз інвестиційна компанія публікувала ще влітку у своєму звіті. Експерти компанії, що належала голові НБУ, вважають, що в 2016 році курс буде на рівні 32 грн/дол, в 2017 - на рівні 35 грн/дол.

Разом з тим, аналітики "Ощадбанку", американських Goldman Sachs і JPMorgan, а також Raiffeisen Research (Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ, Австрія) очікують курс на рівні 30 грн/дол.

Згідно зі звітом, оптимісти перебувають в Швеції і Польщі. Так, аналітики шведської фінансової групи SEB вірять у ревальвацію гривні до 20 грн/дол, а у польській компанії KUKE SA чекають у 2016 році курс на рівні 20,5 грн/дол.

Нагадаємо, що компанія займається складанням економічного аналізу та прогнозів для 127 країн в Африці, Америці, Азії і Європі. Наскільки правдоподібні ці прогнози можна зрозуміти, тільки проаналізувавши аналогічні звіти за грудень +2014 року. Максимум, який тоді був озвучений щодо курсу гривні це прогноз JPMorgan - 19 грн/дол. і Національного банку Греції - 18 грн/дол.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші