Директора команії екс-міністра-втікача Злочевського заарештували

Радник газовидобувної команії Burisma Девон Арчер, що належить екс-міністру втікачу Миколаю Злочевському, був заарештований
Depo.Гроші
12 травня 2016 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Wall Street Journal.

"Девон Арчер, американського інвестора на директорів компанії Burisma українського олігарха Миколи Злочевського, був заарештований", - повідомляє видання.

Девона Арчера і шістьох його партнерів Комісія з цінних паперів і бірж США звинувачує в обмані інвесторів - у продажу більш ніж 43 млн доларів фіктивних облігацій, випущених в 2014 і 2015 роках філії Oglala Sioux Nation.

Комісія з цінних паперів і бірж США звинувачує зазначених бізнесменів в тому, що вони переконали в березні 2014 року американських індіанців, які володіють Wakpamni Lake Community Corp випустити облігації.

З серпня 2014 року по квітень 2015 року батько і син - Джон і Джейсон Галаніс випустили три транші облігацій.

Виручені кошти мали реінвестувати в Wakpamni Lake Community Corp і приносити достатній дохід, щоб виплачувати відсотки і погашати заборгованість.

Доходами мала управляти незалежна компанія, проте, як виявилося, Джейсон Галаніс створив підставну особу і, отримавши контроль над доходами облігацій, перевів кошти на свої рахунки у Флориді.

За даними комісії, гроші були витрачені на предмети розкоші для учасників схеми, а також - на оплату послуг адвокатів, які займалися кримінальною справою за підозрою в шахрайстві, в якій комісія звинувачувала батька і сина раніше.

Девон Арчер призначений директором до ради директорів Burisma в квітні 2014 року. За даними The Wall Street Journal, Девон Арчер був радником у президентській кампанії Джона Керрі в 2004 році.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші