Дешева нафта обвалила російський рубль

Курс російського рубля проти долара і євро ввечері оновлював багатомісячні мінімуми на тлі падіння вартості бареля нафти сорту Brent нижче психологічно значимого рівня 40 доларів за барель вперше за майже сім років
Depo.Гроші
8 грудня 2015 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  Прайм.

Курс долара розрахунками "завтра" до 16.30 підвищився на 0,28 рубля - до 69,78 рубля (піднімався до 69,933 рубля). Курс євро - на 0,58 рубля - до 75,95 рубля (вже перевищував 76 рублів), випливає з даних Московської біржі.

Курс рубля до долара і євро протягом вівторка не демонстрував єдиної динаміки. Після відчутного зниження в понеділок рубль намагався відновитися, користуючись спробами нафти закріпитися вище рівня 41 долар за барель сорту Brent.

Однак побоювання щодо перенасиченості ринку вуглеводнів зберігаються високими, що зумовило у другій половині дня провал ціни бареля нафти сорту Brent нижче ключової позначки 40 доларів.

Це зумовило зростання вартості бівалютного кошика в основному за рахунок підвищення євро, який на форекс коригується вгору проти долара. У підсумку, європейська валюта підскочила вище 76 рублів - до максимумів з середини вересня.

Долар зростав більш стримано і трохи не дотягнув до ключового рівня 70 рублів, вище якого він не перебував з кінця серпня.

Нагадаємо, ціна північноморської нафти Brent у другій половині торгів 8 грудня на лондонській біржі ICE впала нижче $ 40 за барель.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.