Держпідприємство "Центренерго" визнало анексію Криму

Українська держкомпанія "Центренерго" переоформила нерухомість в центральній частині Алушти згідно із законодавством Російської Федерації, яка окупувала Крим. Це рішення зафіксовано у виписці з протоколу засідання дирекції
Depo.Гроші
22 грудня 2015 16:46
ФОТО: depo.ua

Згідно документами, які потрапили у розпорядження golos.ua, виконуючий обов'язки генерального директора "Центренерго" Ігор Балабанов ініціював рішення провести реєстрацію нерухомості "Центренерго" в державному реєстрі Російської Федерації, передає depo.ua.

"При першому вивченні, зрозуміло, що українська державна компанія не в праві ухвалювати рішення і вчиняти дії без узгодження з Фондом держмайна. Тим більше, що правила реєстрації, які Росія нав'язує на окупованих територіях суперечать як здоровому глузду, так і міжнародним правовим нормам. У сумі виходить, що нерухомість "Центренерго" попросту була вкрадена. Своїми діями керівництво "Центренерго" визнало анексію Криму і чинні на окупованій території закони. При цьому і Кабмін, і президент, не перестають повторювати: Україна ніколи не визнає анексії Криму!" – прокоментував юрист і громадський діяч Анатолій Башловка.

Нежитлове приміщення, готель, загальною площею 229,0 кв.м. розташований в, м. Алушта, вул. Набережна, 24. Відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру прав на нерухомість і угод з ним РФ від 16.12.2015 року, приміщення було перереєстровано за договором купівлі продажу. Новий власник – Балабанов Ігор Федорович, 1959 року народження.

Держпідприємство "Центренерго" визнало анексію Криму - фото 1

Держпідприємство "Центренерго" визнало анексію Криму - фото 2

Держпідприємство "Центренерго" визнало анексію Криму - фото 3

Держпідприємство "Центренерго" визнало анексію Криму - фото 4

Держпідприємство "Центренерго" визнало анексію Криму - фото 5

Довідка: Публічне акціонерне товариство "Центренерго" – одна з найбільших українських енергогенеруючих компаній. 78,3% акцій ПАТ належать державі в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.