Державіаслужба звинуватила Коломойського у нехтування правами пасажирів

ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" та "Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" ТОВ "Скорзонера", обмежують права пасажирів
Depo.Гроші
15 серпня 2016 16:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили сьогодні у прес-центрі Державної авіаційної служби України, передає depo.ua.

Як зазначається, Державіаслужба підготувала звернення до Антимонопольного комітету України (АМКУ) із проханням провести антимонопольне розслідування щодо обмеження прав пасажирів в аеропортах "Дніпропетровськ" та "Івано-Франківськ".

Відповідне рішення було прийнято після вивчення документів з обгрунтуванням введених обмежень щодо прийому повітряних суден, які надійшли від міжнародних аеропортів "Дніпропетровськ", "Запоріжжя" і "Івано-Франківськ".

Як встановила ДАС, ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" та філія "Міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ" ТОВ "Скорзонера" (експлуатанти аеродромів) не забезпечують рівних умов експлуатації відповідних аеродромів для всіх авіакомпаній і штучно обмежують права користувачів.

"Водночас МА "Запоріжжя" усунув недоліки у процедурах обслуговування пасажирів на внутрішніх і міжнародних рейсах", - додали в Державіаслужбі.

У липні Державна авіаційна служба України звернулася до міжнародних аеропортів "Дніпропетровськ", "Запоріжжя" і "Івано-Франківськ" з вимогою надати обгрунтування введених обмежень по прийому повітряних суден.

Нагадаємо, 26 липня співробітники Служби безпеки України та Національної поліції провели обшуки у приміщеннях Державіаслужби, а також Адміністрації морських портів України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші