Демчишину потрібен мільярд гривень на порятунок шахт Донбасу

Міністерство енергетики та вугільної промисловості готове представити Кабінету міністрів України програму модернізації держшахт вже цього тижня
Depo.Гроші
8 червня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".  

"Стосовно вугільної промисловості. Концепцію і програму ми розробили, готові на цьому тижні представляти її Кабміну. Програма відносно проста, пробуємо з 35 шахт, які знаходяться на контрольованій території, вибрати найбільш життєздатні і сформувати вертикально-інтегровану компанію, в яку ввійдуть перспективні компанії. Неперспективні пробуємо приватизувати, якщо це не вдасться, будемо консервувати або ліквідовувати", - зазначив він.

За словами Демчишина, вже вибрано 22 шахти як перспективні. "При інвестиціях, які ми оцінюємо в 1 млрд- 1,100 млрд, які потрібно вкласти в ці шахти, ми можемо наростити видобуток та знизити собівартість до 1100 грн протягом року, що дасть можливість говорити про те, що не буде необхідності отримувати субсидії, і ці шахти можуть бути самодостатніми", - сказав міністр.