У Яценюка пообіцяли не дати українцям до кінця зими замерзнути

В розпорядженні України є достатній обсяг газу для успішного завершення зимового сезону
Depo.Гроші
17 лютого 2015 17:40
ФОТО: depo.ua
У Яценюка пообіцяли не дати українцям до кінця зими замерзнути
У Яценюка пообіцяли не дати українцям до кінця зими замерзнути

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин в кулуарах інвестиційної конференції Dragon Capital, пише depo.ua, посилаючись на газету «Сегодня».

«На сьогодні ми зі сховищ піднімемо менше 60 млн кубометрів газу на добу - це дуже добре, тому що в таке ж зимовий час зазвичай ми піднімали 100-120 млн кубометрів», - сказав міністр.

«Тому того запасу, який у нас є, нам цілком вистачить щоб пройти зимовий період. Для технологічних цілей потрібно десь близько 6 млрд кубометрів (обсяг технологічного газу, який неможливо витягнути звичайним способом з ПСГ). У нас зараз в ПСГ 8,5 млрд кубометрів - 2,5 млрд ми не витратимо за наступні півтора місяці», - додав він.

Нагадаємо, раніше в РФ нагадали, що з 1 квітня Україна може залишитися без газу, якщо не виплатить частину боргу за газ.

Нагадаємо, 30 жовтня 2014 року в Брюсселі за підсумками тристоронніх переговорів України з Росією за участю Європейського Союзу підписали документи, що регулюють умови подальших поставок газу з Росії в Україну. Зокрема, був підписаний так званий «зимовий пакет», згідно з яким Україна купує російський газ за ціною в $378 за тисячу кубометрів, діє до 1 квітня 2015 року.