Демчишин пообіцяв, що взимку ніхто не замерзне

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин гарантував прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку безперебійне проходження опалювального сезону
Depo.Гроші
3 серпня 2015 19:33
ФОТО: depo.ua

Про це міністр енергетики та вугільної промисловості України Володими Демчишин сказав у ході засідання антикризового енергетичного штабу, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Так, я це гарантую. Якщо ці кошти, які ми виділили, будуть використані ефективно, якщо "ДТЕК" не буде саботувати постачання вугілля на станції, то ми однозначно виконаємо це зобов'язання", - запевнив Демчишин, відповідаючи на запитання Арсенія Яценюка про те, чи гарантує Демчишин безперебійне проходження опалювального сезону.

За словами Демчишина, енергогенерація планує накопичити близько 3 млн тонн вугілля. На складах енергогенерації уже є 1,5 млн тонн вугілля, додатково хочуть накопичити ще 1,5 млн тонн вуглеводнів. З них, за словами Демчишина, близько 600 тонн - вугілля марки А (антрацит), 700-800 тонн - вугілля марки Г (газова група).

"На сьогодні, ті всі процеси підготовки до опалювального сезону йдуть з певним запізненням. Адже кошти, виділені на закупівлю вугілля, були виділені 1 серпня, а не 1 травня, як повинно було бути", - сказав Демчишин.

Водночас, він сподівається, що за рахунок зменшення споживання, а також того, що Енергоатом взяв на себе більше навантаження, зазначених обсягів вугілля має вистачати.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

 

 

 

Мітки: Демчишин