Через кризу росіяни масово розпродують елітну нерухомість за кордоном

Через стрімке падіння рубля, багаті росіяни почали активно розпродавати свою закордонну нерухомість
Depo.Гроші
26 січня 2016 19:45
ФОТО: depo.ua

Як пише РБК, російські власники готові піти на дисконт, щоб швидше позбутися своїх вілл та квартир в Європі, передає depo.ua.

Тенденцію розпродувати свою нерухомість підтвердили виданню в міжнародної консалтинговій компанії Knight Frank, а також у компаніях "Траніо", Kalinka Realty та Savills.

Причини зростання числа розпродажів в кризовий 2015 рік ріелтори пояснюють податками, вартістю утримання та експлуатації житла за кордоном, які істотно виросли через падіння курсу рубля.

"Багаті російські власники нерухомості за останні чотири-п'ять років встигли придбати по п'ять-шість об'єктів за кордоном і зараз, з різким зростанням курсу євро та долара, зіткнулися з тим, що не можуть нести регулярні витрати на обслуговування будинків, вілл, апартаментів", - пояснює директор із закордонної нерухомості Knight Frank Марина Кузьміна.

Серед країн, в яких продають нерухомість - Таїланд, Латвія, Італія, Фінляндія, Чорногорія, Франція і США. Також почали надходити запити від потенційних покупців на будинки з дисконтом від російських власників в Італії, Греції, Іспанії, на Лазурному березі.

Як зазначає керівник відділу продажів "Траніо" Марина Філічкіна, за останній час в їхнє агентство почастішали запити на продаж нерухомості. Тільки за січень вони отримали близько 20 подібних запитів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші