Годинник U-Boat - хронометр для справжніх чоловіків

Під час Другої світової війни (у червні 1942 р.) годинниковий майстер Іво Фонтана (Ivo Fontana) за державним замовленням військово-морського відомства Італії створив унікальний хронометр. Базою для його розробки послужила лабораторія «Officine Fontana» (Офіціне Фонтана)
Depo.Гроші
24 лютого 2015 10:31
ФОТО: depo.ua
Годинник U-Boat - хронометр для справжніх чоловіків
Годинник U-Boat - хронометр для справжніх чоловіків

Власне, з цієї дати наручні годинники U-Boat (Ю-Бот) і почали «набирати очки» в рейтингу найпопулярніших європейських хронометрів.

Згідно з держзамовленням від Італійського уряду, від майстра було потрібно створити унікальний годинник спеціально для солдат військово-морського флоту. На той момент Італійські ВМФ відчували гостру потребу в точних годинах, так як повномасштабні бойові дії вимагали чіткого узгодження за часом.

www.imidge.com.ua

Сьогодні, незважаючи на те, що годинниковий будинок U-Boat можна назвати одним з «наймолодших», його продукція відрізняється високою швейцарською якістю (механізми для марки випускаються в Швейцарії) і стильним дизайном, що дозволило завоювати величезну популярність.

Своїй нинішній назві хронометри зобов'язані онуку засновника годинникової мануфактури - дизайнеру зі світовим ім'ям - Італо Фонтані (Italo Fontana). Саме його пристрасть до яхт і безмежна любов до моря, наштовхнули його на думку назвати годинники «Your Boat» (твій човен), а корпуси годинників розраховувати на взаємодію з морською водою, солоним повітрям і роботою в екстремальних умовах. З часом назва була скорочена до «Ur Boat», а до сьогоднішнього дня трансформувалася в уже звичну - «U-Boat».

 

www.imidge.com.ua

Сучасні годинники U-Boat мають яскраво виражений чоловічий «характер», однак при цьому і жінки не обходять ці хронометри своєю увагою. Так, шанувальницею цієї марки є топ-модель Бар Рафаелі (Bar Refaeli). Її вибір припав на хронометр Classico SS White Diamonds (Класік СС Вайт Даймондс). Швейцарські годинники U-Boat приваблюють своїм розміром, строгим дизайном, а багато шанувальників бренду високо цінують лінійку в стилі casual (кежуал).

Традиційно, через використання дорогих матеріалів, ціни на ці хронометри досить високі. Однак в інтернет-магазині ИМИДЖ купити копії швейцарських годинників U-Boat можна зі значною знижкою, на них надається гарантія строком від 12 до 24 міс., а доставка здійснюється у всі міста України.

 

Мітки: часы