Білорусь не захотіла допускати російський лоукостер до польотів у Мінськ

Лоукостер найбільшої російської авіакомпанії "Аерофлоту" "Перемога" хотіла почати міжнародні польоти з рейсів до Мінська, однак плани зірвалися через протидію білоруської сторони
Depo.Гроші
12 листопада 2015 07:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Ведомости".

"На жаль, за бажанням самого аеропорту або базового перевізника нам не тільки не дали слотів, але й запропонували практично загороджувальні тарифи на обслуговування, - повідомив виданню неназваний представник "Перемоги". - У нас мінімальна ціна квитка нижча, ніж запропонований тариф аеропорту за обслуговування одного пасажира".

У підсумку "Перемога" почне продажу квитків з мінімальною ціною квитка в одну сторону в 999 рублів. Перший закордонний рейс авіакомпанія здійснить в Братиславу.

Газета зазначає, що середній розмір збору аеропорту в розрахунку на кожного пасажира в Москві для російських авіакомпаній становить близько 600 рублів. В аеропорту "Мінськ" коментарів з приводу переговорів газеті отримати не вдалося. Опитані виданням експерти пояснили, що на напрями в країни СНД існує серйозний попит, але в рамках міжурядових угод на ринку може бути присутнім тільки по одній авіакомпанії від кожної країни.

Зараз "Перемога" готує лист в Мінтранс Росії  з проханням допомогти в організації рейсів до Мінська. У самого "Аерофлоту" квитки до Мінська з Москви в одну сторону коштують від 4 620 рублів.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.