Без Банку розвитку ми будемо ще десятки років сидіти на голці іноземних кредитів - Віктор Галасюк

Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) та Японський Інститут економічних досліджень (JERI) готові надати Україні необхідну консультаційну допомогу і супроводити створення Державного банку розвитку
Depo.Гроші
28 липня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава Комітету Верховної Ради з питань промислової політики Віктор Галасюк, який провів в Токіо консультації з цими організаціями, пише depo.ua.

"Після створення Банку розвитку японська економіка протягом 15 років росла в середньому більш ніж на 9% в рік, - зазначив Віктор Галасюк. - Країна встала з руїн і була модернізована. Сьогодні активи Банку складають $ 158 млрд., а кредитний портфель - $ 130 млрд. Кредитні ставки відрізняються в залежності від пріоритетності галузей. Термін кредитування - близько 10 років".

Нардеп вважає, що японський досвід створення Державного банку розвитку може стати одним з головних інструментів розвитку української економіки.

"Без Банку розвитку ми будемо ще десятки років сидіти на голці іноземних кредитів, проїдати їх, експортувати сировину, а значить, остаточно відстанемо від європейських сусідів", - зазначив він.

По поверненню в Україну Віктор Галасюк має намір звернутися до уряду з вимогою негайно розглянути питання про створення Держбанку розвитку.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші