Банки США відмовилися розміщувати російські облігації

Великі американські банки відмовилися розміщувати російські державні папери

За даними джерела видання NASDAQ, банк J.P.Morgan Chase розглядав можливість подачі заявки на розміщення російських цінних паперів, проте в підсумку керівництво банку вирішило цього не робити, передає depo.ua.

Bank of America Corp., Citigroup Inc., Morgan Stanley and Wells Fargo & Co. від самого початку заявили про свою відмову від політично ризикованої угоди.

При цьому повідомляється, що банк Goldman Sachs раніше склав заявку на участь в розміщенні російських суверенних паперів на $3 млрд, однак вона складена таким чином, щоб її можна було відкликати в будь-який момент, пославшись на позицію вищих керівників банку.

Після відповідного застереження уряду США, в Goldman Sachs скористаються цією опцією, повідомляють джерела, знайомі із ситуацією.

Goldman Sachs був єдиним банком США, що мав намір подати заявку, коли в лютому російський уряд звернувся до 28 кредиторів, в тому числі американських, з пропозицією про продаж облігацій.

Продаж російських єврооблігацій на $3 млрд міг стати першою такою міжнародною угодою, відколи США запровадили санкції проти РФ за агресію в Україні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.