Банки США відмовилися розміщувати російські облігації

Великі американські банки відмовилися розміщувати російські державні папери
Depo.Гроші
3 березня 2016 05:40
ФОТО: depo.ua

За даними джерела видання NASDAQ, банк J.P.Morgan Chase розглядав можливість подачі заявки на розміщення російських цінних паперів, проте в підсумку керівництво банку вирішило цього не робити, передає depo.ua.

Bank of America Corp., Citigroup Inc., Morgan Stanley and Wells Fargo & Co. від самого початку заявили про свою відмову від політично ризикованої угоди.

При цьому повідомляється, що банк Goldman Sachs раніше склав заявку на участь в розміщенні російських суверенних паперів на $3 млрд, однак вона складена таким чином, щоб її можна було відкликати в будь-який момент, пославшись на позицію вищих керівників банку.

Після відповідного застереження уряду США, в Goldman Sachs скористаються цією опцією, повідомляють джерела, знайомі із ситуацією.

Goldman Sachs був єдиним банком США, що мав намір подати заявку, коли в лютому російський уряд звернувся до 28 кредиторів, в тому числі американських, з пропозицією про продаж облігацій.

Продаж російських єврооблігацій на $3 млрд міг стати першою такою міжнародною угодою, відколи США запровадили санкції проти РФ за агресію в Україні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.