Аналогову трансляцію телеканалу "UA: Перший" відключили за борги

Аналогову трансляцію телеканалу "UA: Перший" через передавачі у містах Білопілля, Вінниця, Дніпро, Ізюм, Київ, Ковель, Одеса, Тернопіль та Чернігів відключили за борги

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на телеканал.

"Сигнал аналогового мовлення припинено постачальником послуг – Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (концерн РРТ) – через несплату за трансляції зі сторони ПАТ "НСТУ", – йдеться у повідомленні.

Вказано, що із квітня 2018 року грошей на оплату трансляції в бюджеті, виділеному Верховною радою Суспільному, не передбачено зовсім. Це призвело до появи заборгованості перед РРТ у 75,12 млн гривень.

Також зазначається, що для оплати всіх трансляцій НСТУ необхідно 340 млн грн на рік, проте виділено і передбачено в паспорті бюджетної програми 51 млн грн.

"Концерн РРТ поінформував НСТУ, що призупинення аналогової трансляції "UA: Перший" відбуватиметься щоденно з 6:00 ранку до 18:00 вечора й триватиме до моменту погашення боргу. До відновлення аналогового мовлення глядачі, які проживають у зазначених областях, зможуть дивитися "UA:Перший" виключно в цифровому форматі (DVB-T2), а також у кабельних телемережах та в інтернеті на офіційному сайті", – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, 18 січня в Україні схвалили проект плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна