Американці побудують в Україні 20 заводів з переробки біомаси

Американська компанія Ukraine Agro Valley Association планує побудувати в Одеській області 5 заводів з переробки біомаси та виробництва пелет
Depo.Гроші
29 липня 2015 06:13
ФОТО: depo.ua

Це дозволить опалювати громадські й приватні будівлі за допомогою альтернативних джерел енергії, передає depo.ua.

Як повідомляє прес-служба Ukraine Agro Valley Association з посиланням на віце-президента Національної академії аграрних наук України і за сумісництвом головного наукового співробітника UAVA, загальна вартість реалізованого в Одеській області проекту складає 100 млн доларів.

"Це спільне українсько-американське починання має за мету створення постійного джерела біомаси та біоенергетичного палива в Україні, щоб допомогти подолати українську залежність від природного газу з Росії", - йдеться в повідомленні.

При цьому уточнюється, що відповідно до загальної стратегії, протягом п'яти років американська компанія має намір побудувати 20 заводів по всій Україні і довести їх сумарну потужність до переробки двох мільйонів тонн енергетично багатої продукції в рік, щоб опалювати громадські й приватні будівлі в регіоні.

13 липня 2015 року під час заходу під егідою Торгової палати США у Вашингтоні, засновник UAVA Генрі Штеренберг представив біоенергетичний проект UAVA прем'єр-міністру Арсенію Яценюку та іншим членам Кабінету Міністрів України на розгляд.