Абромавічус розповів, коли запрацює вільна торгівля з Канадою

Угода про зону вільної торгівлі України з Канадою набуде чинності найближчим часом
Depo.Гроші
25 січня 2016 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус на своїй сторінці в "Твіттері" за результатами зустрічі з міністром торгівлі Канади Христиною Фріланд, передає depo.ua.

"Велике задоволення обговорити взаємні торговельні вигоди з істинним прихильником України! Спасибі Христі Фріланд за зустріч, угода про вільну торгівлю має набути чинності найближчим часом", - написав він.

У свою чергу, на офіційній сторінці міністерства торгівлі Канади у "Твіттері" повідомляється, що угода перебуває на останніх етапах фіналізації.

Нагадаємо, Канада в рамках угоди про зону вільної торгівлі, переговори щодо якої були завершені 14 липня 2015, надасть технічну допомогу для модернізації української промисловості.

За словами торгового представника України Наталії Микольської, Україні вдалося відстояти асиметричну лібералізацію ринків товарів для захисту національних товаровиробників в чутливих областях.

Так, після вступу в силу угоди канадська сторона відразу відкриє до 98% ринку, в той час як Україна скасує тарифи для майже 80% товарів канадського експорту з подальшим скасуванням інших тарифів протягом наступних 3, 5 і 7 років. На додаток, для певних канадських товарів були встановлені квоти, а деякі товари були виключені з дії угоди.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.