3G в Україні: з якими проблемами стикаються користувачі 3G-інтернету (Р)

Користувачі 3G-інтернету в Україні стикаються з кількома перепонами
Depo.Гроші
19 вересня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua
3G в Україні: з якими проблемами стикаються користувачі 3G-інтернету (Р)
3G в Україні: з якими проблемами стикаються користувачі 3G-інтернету (Р)

Стримують мегабайти? Переходь на гігабайти!

З запуску 3G інтернету українськими GSM-операторами пройшло вже півтора року. Завдяки 3G технологіями у багатьох користувачів з'явилася можливість отримати доступ до онлайн відео, до музики, до хмарних сервісів, вільно використовувати онлайн-додатки, обмінюватися фото і спілкуватися з друзями та близькими в соціальних мережах і месенджерах. Всі ці сервіси вимагають безперервного доступу до мережі інтернет. І питання безперервності все ще залишається актуальним.

Висока вартість тарифних планів з 3G інтернетом. Знайти пропозиції за прийнятною вартістю цілком реально, але в пакеті таких тарифів не доводиться очікувати обсягу трафіку 3G інтернету, достатнього для в міру активного користувача. Кілька відео на youtube, пара днів прослуховування музики в сервісі потокового відтворення — і передплаченого місячного 3G наче й не було, а до кінця місяця ще багато часу. За додаткові ж пакети високошвидкісних мегабайт доводиться доплачувати, збільшуючи і без того немаленький середній чек за телеком-послуги.

Низька диференційованість пропозицій для різних пристроїв. Велика частина пропозицій операторів зв'язку орієнтована на користувачів смартфонів і включає в себе пакети хвилин для дзвінків, SMS-повідомлень та інших подібних послуг. Тим, хто використовує 3G інтернет на планшетах, доводиться знову-таки переплачувати - тепер уже за непотрібні, які не використовуються послуги. А ті, хто хоче підключити безлімітний 3G для використання на ноутбуках, і зовсім доводиться перетворювати смартфон в Wi-Fi точку, сильно витрачаючи заряд гаджета і — знову — віддаючи зайві гроші за додатковий обсяг мегабайт.

Досі невелике охоплення покриття послуги. Це, ймовірно, залишається найактуальнішою проблемою для значної частини користувачів, особливо тих, які люблять подорожувати. Який змив говорити про переплати і низькою оптимізації тарифів, на сьогоднішній день в ряді міст 3G покриття відсутній, а в тих містах, де за півтора року існування GSM 3G з'явилося, поки рано говорити про повноцінний килимовому покритті. Варто тільки вибратися на пікнік в приміський парк (з привабливими планами організувати виїзний кінотеатр на планшеті), як раптом 3G зникає, залишаючи розчарованих користувачів з повільним EDGE.

Звичайно, ситуація далека від ідеалу, але не безнадійна. Грамотно аналізуючи пропозиції різних операторів і розуміючи власні потреби, можна підібрати оптимальний тариф. Для тих, кому важливо підібрати тарифний план, на 100% відробляє свою вартість, національний 3G оператор Інтертелеком пропонує широку лінійку тарифів для смартфонів, планшетів, ноутбуків і ПК. А також роздає всім користувачам подарунки при підключенні, що забезпечують до 120 гігабайт подарункового 3G трафіку на рік вперед. Досить економії мегабайт — пора перейти на гігабайти і використовувати 3G на повну.

Тим, хто багато спілкується в соціальних мережах і месенджерах, активно користується онлайн-додатками, завантажує і викачує фото, а також періодично слухає музику і дивиться відео в мережі, підійдуть пропозиції для смартфонів і планшетів і 2,5 ГБ високошвидкісного трафіку в подарунок кожен місяць . Річний обсяг бонусів складе 30 ГБ.

А ті, кому потрібен максимум 3G для споживання різноманітного онлайн контенту, оцінять безлімітні пропозиції і 10 ГБ високошвидкісного 3G інтернету в подарунок щомісяця. Сума акційного високошвидкісного трафіку досягне 120 ГБ на рік.

Акційна пропозиція Інтертелеком можна активувати і при підключенні тарифного плану на мобільний Wi-Fi роутер, що дозволить вирішити проблему диференціації пристроїв і просто використовувати мегабайти одного тарифу на декількох пристроях, до 8 штук, одноразово. Підключивши до мережі свій смартфон, планшет і ноутбук, можна максимально використовувати потенціал високошвидкісного 3G інтернету на найширшій території покриття в Україні. Більш 14000 населених пунктів і всі основні автомобільні та залізничні шляхи сполучення в країні — ось які можливості сьогодні відкриває для користувачів покриття 3G мережі Інтертелеком.

Акція активна при підключенні до 31 жовтня 2016 року на сайті оператора (при замовленні стартових пакетів або 3G обладнання), в центрах обслуговування абонентів або дилерських точок продажів Інтертелеком.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: 3G, інтернет