«Запоріжсталь» повертає місто в дев'яності

В новому тисячолітті запоріжці встигли підзабути, що означає просидіти всю зиму без гарячої води, як це бувало під час «становлення первинного капіталу», а саме тоді, коли олігархи накопичували свої перші гроші. Тодішнім олігархам було абсолютно начхати на те, як живуть їхні прості співгромадяни

«Запоріжсталь» повертає місто в дев'янос…

Наступний олігарх, який заволодів «Запоріжсталлю», вирішив, вочевидь, що саме він у місті є справжнім господарем. Спочатку він почав труїти запорожців викидами заводу, які збільшилися у кілька разів. Коли ми почали виходити на вулиці з вимогою дотримуватися закону і екологічних норм, він оголосив це тиском на власника. Але в тих місцях, де він отримував виховання, поняття ввічливості спотворене. Там є просто «поняття». І по цим поняттям «мужика» треба дотиснути, щоб він вже ніколи голову не піднімав.

Саме для цього наш новий олігарх вирішив нагадати про те, що у нього в руках труба з гарячою водою. І це його останній аргумент. Крім вихлопів і холоду у нього немає інших інструментів. Він злякався і пустив у хід останню зброю. Ось вже два дні, як в Орджонікідзевському і Жовтневому районах міста господар «Запоріжсталі» відключив гарячу воду. І це не просто шантаж, а пряма вказівка ​​городянам на те, що приїхав новий «смотрящий» зі своєю командою. І попередні Анісімові та Альоші - це діти в порівнянні з ним. «Новий господар» приходить всерйоз і надовго. Наша область повинна замінити донецькому олігарху його вотчину - Донецьк, а можливо з часом і стати придатком ДНР. На шляху до цього донецький олігарх зі своєю зграєю кандидатів-самовисуванців не зупиниться ні перед чим. Гаряча вода це тільки початок. Завтра буде тотальний контроль органів влади, а післязавтра - тотальний контроль запоріжців і поліцейські методи управління. В цій системі немає людини, а в основі всього система, точніше «імперія олігарха».

Він хитрий і небезпечний - ніколи не варто недооцінювати противника. Щоб бути «ефективним менеджером», щоб ще дієвіше отруювати нас, йому потрібні нові інструменти, які ми вкладемо йому в руки самі - і тоді наше приниження буде ще більш ганебним. Йому потрібні наші голоси. Саме тому він зібрав колишніх регіоналів, які якраз і довели країну до війни, через які і він був змушений сюди переїхати, щоб пригнічувати нас від нашого ж імені. Достатньо пригадати «стадне голосування» Є.Карташова, О.Дудки і С.Кальцева за закони 16 січня 2014 року.

Тому не можна допустити, щоб колишні повернулися до влади. Інакше гарячу воду ми ризикуємо не побачити ще років десять. Ми це вже проходили. Давайте покажемо, що ми не повторимо колишніх помилок.

Коли готувався цей матеріал на заводах «Запоріжсталь», «Вогнеупорний» і «Запоріжкокс» (імперія Ахметова) робочим надійшла команда голосувати за «потрібних кандидатів» і «потрібну партію». При цьому, робітники повинні проголосувати в чітко відведений їм час і повідомити про це своєму куратору. Якщо ми піддамося і зламаємося під тиском «донецького олігарха» і його «ефективних менеджерів», то завтра у нас не буде.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"