"Укртрансгаз": "Газпромом" порушує контрактні тиски

Оператор газотранспортної системи України "Укртрансгаз" заявляє про порушення ВАТ "Газпром" контрактних тисків на прикордонних газовимірювальних станціях
Depo.Гроші
9 серпня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на прес-службу "Укртрансгазу".

"ПАТ "Укртрансгаз" готовий забезпечити збільшену заявку "Газпрому" по транспортуванню газу в Європу, за умови дотримання російською стороною контрактних зобов’язань, зокрема в частині гарантування гранично допустимих тисків на прикордонних газовимірювальних станціях, які розташовані на території Росії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в понеділок ВАТ "Газпром" було надіслано заявку до ПАТ "Укртрансгаз" про збільшення обсягів транспортування газу європейським споживачам на 20% до 275 млн кубометрів на добу. Таке збільшення російські партнери аргументували ремонтом системи газогонів "Північний потік".

"В свою чергу, "Укртрансгаз" підтвердив виконання такої заявки в межах контрактних зобов’язань, проте за інформацією центрального диспетчерського департаменту "Укртрансгазу", станом на 10:00 вівторка, російська сторона не здійснила необхідних дій по дотриманню контрактних тисків на прикордонних газовимірювальних станціях", - повідомляє прес-служба.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.