"Укроборонпром" похвалився безпілотним мініБТРом "Фантом"

Державний концерн "Укроборонпром" продемонстрував як працює безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом"
Depo.Гроші
11 жовтня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua

Відеоролик продемонстрували на виставці "Зброя та безпека", яка стартувала 11 жовтня у Міжнародному Виставкому Центрі у Києві, передає Depo.ua.

"Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом" є відповіддю на виклики технологічної ери, яка диктує свої умови для створення зовсім нових типів озброєння. Вони мають бути безпілотними, багатофункціональним та виконувати завдання, які зараз, із ризиком для власного життя, можуть виконати лише бійці", – пояснив особливості нового озброєння очільник концерну Роман Романов.

"Фантом" – це дистанційно керований мінібронетранспортер. Денний та нічний комплекси прицілювання дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. Запас ходу становить до 20 км, керування здійснюється за захищеним радіоканалом або через волоконний кабель довжиною 5 км. Окрім того його можливо оснастити високоточним протитанковим ракетним озброєнням.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.