«Укроборонпром» готовий модернізувати за стандартами НАТО 300 танків Т-72

Державна компанія «Укроборонпром» готова модернізувати за стандартами НАТО близько 300 танків Т-72, які зараз знаходяться в армійському резерві
Depo.Гроші
18 березня 2015 14:04
ФОТО: depo.ua
«Укроборонпром» готовий модернізувати за стандартами НАТО 300 танків Т-72
«Укроборонпром» готовий модернізувати за стандартами НАТО 300 танків Т-72

Про це повідомив заступник генерального директора з виробництва ДК «Укроборонпром» Юрій Пащенко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу держпідприємства.

За його словами, сьогодні, коли українським військовим потрібне швидке і якісне переозброєння, модернізована за міжнародними стандартами техніка допоможе додатково підсилити українську армію.

«Танк Т-72 не перебуває на озброєнні української армії. В Україні майже 300 цих танків. Ми запропонували Міністерству оборони модернізувати їх до стану танків PT-91, що перебувають на озброєнні в Польщі, фактично за стандартами НАТО», - розповів Пащенко.

Він додав, що польська сторона вже надала українським військовим можливість протестувати на своїх полігонах зразки такої техніки. Зокрема, ці машини демонструють високі показники стрільби в нічний час.

Нагадаємо, що підприємства «Укроборонпрому» ведуть активну військову співпрацю з країнами-членами Північноатлантичного альянсу. Передові підприємства концерну отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики та здійснюють його дослідну експлуатацію з пошуку продукції та її постачальників.

Як повідомляв depo.ua, на початку березня Харківський бронетанковий завод, що входить в «Укроборонпром», передав Національній гвардії нову партію танків Т-64Б (Б1).