"Оболоні" не дає покою слава Ліпецької фабрики Ротшильдів

Пиво від ТМ "Оболонь" однойменної української корпорації буде випускатися на заводі "Московської пивоварної компанії", який входить до міжнародної компанії Oasis
Depo.Гроші
27 липня 2015 18:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі компанії, повідомляє depo.ua з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

"Ми підписали ліцензійний контракт на виробництво пива ТМ "Оболонь", - повідомили в прес-службі. За її даними, до заборони РФ поставок пива української компанії її частка в загальних обсягах російського імпорту пива оцінювалася більш 50%.

Росспоживнагляд з 15 серпня минулого року заборонив ввезення до Росії спиртних напоїв і пива деяких українських виробників.

Зокрема, заборона торкнулася продукції виробництва ПАТ "Оболонь", ПАТ "Сан ІнБев Україна", ТОВ "Українська дистрибуційна компанія".

Міжнародна компанія Oasis в 2008 році створила "Московську пивну компанію", в 2010-му купила в Білорусії провідного виробника соків "Стара фортеця".

Вона також об'єднує компанію Althaus GMBH (Німеччина) і компанію "Оазис" (Казахстан). Потужність її пивоварного заводу в Росії становить 4 млн гектолітрів на рік.

У січні 2012 року велика українська пивоварна компанія "Перша приватна броварня" (ППБ) об'єднала активи з групою Oasis CIS, якій на той час в Україні належав пивобезалкогольний комбінат "Радомишль".

Загальна потужність цих двох заводів компанії становить 2 млн гектолітрів пива на рік. У 2013 році ППБ почала розлив пива в Росії на потужностях "Московської пивоварної компанії".