"Нафтогаз" починає розпродаж свого автопарку

НАК "Нафтогаз України" оголошує аукціон з продажу майна, що обліковується на балансі ДП "Нафтогазобслуговування", через товарну біржу "Універсальна товарно-сировинна біржа" (м. Київ)
Depo.Гроші
21 грудня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Нафтогазу".

На аукціон виставлено 11 автомобілів, серед яких є наступні авто: Opel Omega (2 лоти), Nissan Primera (1 лот), Volkswagen Passat Variant VR6 (1 лот), Mercedes-Benz E 240 (3 лоти), Hyundai Sonata (1 лот), Pontiac trans sport (1 лот), ВИС 2345 (1 лот), Nissan Maxima (1 лот).

Аукціон відбудеться 13 січня наступного року об 11.00 у приміщенні "Нафтогазу" за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 6, за наявності не менше двох зареєстрованих учасників.

Як зазначається у повідомленні, підготовка до проведення аукціону з продажу майна вимагала складної процедури та отримання погоджень від Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Фонду державного майна, Міністерства юстиції та Кабінету Міністрів України. Проходження цієї процедури для продажу перших 11 автомобілів було розпочато декілька років тому. На даний час готуються документи на відчуження ще 24 автомобілів "Нафтогазобслуговування". Всього на балансі Нафтогазобслуговування знаходиться 71 автомобіль, 1994 – 2008 років випуску. "Нафтогаз" планує удвічі скоротити кількість службових автомобілів та відмовитися від власного автопарку на користь лізингу.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.