"Нафтогаз" очікує зменшення імпорту газу

У НАК "Нафтогаз України" прогнозують зменшення обсягів імпорту газу
Depo.Гроші
21 липня 2015 11:06
ФОТО: depo.ua

Про це в ході брифінгу повідомив директор з розвитку бізнесу НАК Юрій Вітренко, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Минулого року ми імпортували 20 млрд куб. м, скільки ми імпортуємо в цьому році - ми не знаємо, але швидше за все набагато менше. В наступному році буде ще менше, тому що з одного боку є економічні проблеми, з іншого боку є енергоефективності і навіть підвищення цін - воно в принципі прямо призводить до того, що люди починають менше використовувати газ. Крім цього, ми сподіваємося, ми працюємо над тим, щоб росла видобуток", - сказав Вітренко.

За його словами, підписаний напередодні з американською компанією Frontera Resources Corporation меморандум передбачає розвиток видобутку газу в Україні, і відповідно до планів НАК, за 4 роки Україна повинна імпортувати максимум 3 млрд куб. м газу.

"Тобто нам, можливо, цей газ (поставляється компанією - ред.) буде не потрібен, відповідно, в цих всіх розрахунках ми дуже відверті з ними, всі ці розрахунки призводять до того, що, можливо, вони теж будуть адаптувати свої стратегії", - додав Вітренко.