«Кримваш»: у Керчі колектив лікарні збунтувався через низькі зарплати

У Керчі співробітники дитячої міської лікарні збунтувалися після того як отримали зарплати менше очікуваних, а їм сказали йти, якщо щось не подобається
Depo.Гроші
15 лютого 2015 14:56
ФОТО: depo.ua
«Кримваш»: у Керчі колектив лікарні збунтувався через низькі зарплати
«Кримваш»: у Керчі колектив лікарні збунтувався через низькі зарплати

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Кerch.com.ru.

Відзначається, що серед основних претензій: відсутність звіту від бухгалтерії по зарплаті - в розрахункових зазначалась тільки сума. Медики вимагають пояснити, з чого складаються виплати і чому, працюючи набагато інтенсивніше, у результаті вони настільки розчаровані кількістю заробленого.«Ми бережемо кожного співробітника, вмовляємо потерпіти, розуміємо, наскільки важливий спрацьований колектив професіоналів, а від адміністрації чуємо лише: «Якщо не подобається, шукайте інше місце роботи», - висловила загальну образу старша медсестра грудного відділення Марина Якименко.За словами головного лікаря лікарні Анни Железнякової, медикам не нарахували стимулюючі виплати, оскільки вони їх не заробили, тобто, вчасно не здали історії хвороб, наробили помилок у звітності, не зуміли працювати єдиною командою.

«Наприклад, стаціонар не здав 112 історій хвороб, а вартість кожної з них - 13 тисяч рублів», - заявила Железнякова. Затримка, за її словами, відбулася ще й через новизну електронних програм.

Головний лікар сказала про те, що сьогодні направлено відомості на виплату стимулюючих, які Міністерство обіцяло перерахувати авансом, у рахунок наступного місяця. І якщо в наступному місяці медицина знов не відзвітує, як потрібно, за свою роботу, вирівнювання цифр може зіграти з людьми набагато зліший жарт.

Як повідомляв depo.ua, в Криму працівників різних бюджетних сфер у січні відправляли на 11-денні січневі канікули за свій рахунок з метою економії.